Słownik randkowicza

Wszystkie
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
R
S
T
U
W
Y
Z
Związek na odległość

      Związek dwóch osób zazwyczaj oznacza, że radzą sobie one razem z codziennością. Nie należy oczywiście rozumieć tego tak, że są ze sobą przez cały czas i są nierozłączni. Jest to jednak bliskość fizyczna i mentalna, która pomimo okresów rozłąki jest kotwicą w życiu, elementem stałym i czynnikiem stanowiącym oparcie. Codziennie z pracy wraca się do osoby, z którą się jest w związku lub przynajmniej planuje się z nią jak najczęstsze spotkania.

      W przypadku związku na odległość mamy sytuację, w której element fizyczny jest nieobecny czasowo (np. ktoś wyjechał do pracy za granicę) lub na stałe i pozostaje bliskość emocjonalna wykorzystująca w praktyce nowoczesne metody kontaktu.

      Związki na odległość to także związki charakterystyczne dla portali randkowych. W serwisie Buziak.pl praktycznie wszystkie związki zaczynają się jako związki na odległość, ponieważ partnerzy początkowo zachowują do siebie dystans w celu lepszego poznania się przed pierwszym spotkaniem. Często jest to dystans bardzo podobny, ponieważ mogą to być osoby mieszkające w odległości kilkuset metrów od siebie, ale nie wiedzące o tym. Związki na odległość z portalu Buziak.pl mają wielkie szanse na przekształcenie się w związki tradycyjne.

 

Tagi: związki; związki na odległość; portale randkowe