Olga | 32
Olga | 32
  • Login: olqa23
Komentarze
dacio2000
moge zapytac czego oczekujesz od mezczyzny??nie chce ci zabierac czasu nie wiedzac czy wogole moge...wiec warto zapytac odrazu :-)
2016-06-24 06:50:23
dominik marcel
jestem zakochany w tobie zakochalem sie od pierszego spojzenia na twoje zdjencie
2015-10-13 17:58:36

Wyślij zaczepkę:

Informacje

Imię: Olga

Wiek: 32

Płeć: Kobieta

Mieszka: Pruszków | Polska

Na buziaku szukam: Mężczyzn

Stan cywilny: Panna

Wykształcenie: Wyższe niepełne

Zawód: Pracownik handlu i usług

Stosunek do palenia: Palę

Stosunek do alkoholu: Lubię tylko okazjonalnie

Dzieci: Nie mam

Chcę mieć dzieci: Tak

Budowa ciała: Normalna

Kolor włosów: Ciemne kasztanowe

Kolor oczu: Piwne

Wzrost: 170 cm

Szukam: Miłości, Mężczyzn

O mnie: Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kon­trolę i jes­tem cza­sami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie, kiedy jes­tem naj­gor­sza, to cho­ler­nie pew­ne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jes­tem najlepsza.


Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć wybranka swoich marzeń. Zastanów się kto Cię interesuje, zajrzyj na jego profil i umów się na randki internetowe. Czas ucieka, miłość nie znajdzie drogi do Ciebie. wybierz portal z randkami Buziak, załóż profil randkowy i poczuj że żyjesz. Spośród wielu użytkowników, postaw na tego, który będzie sprawiał dobre wrażenie. Jeśli jesteś singielką, lecz trudno jest Ci nawiązać bliższą relację z mężczyzną, w naszym serwisie odnajdziesz drugą połówkę.
Rekomendowany portal randkowy.Przeglądaj randki internetowe i znajdź szczęście w miejscowości Pruszków.Łatwa i szybka rejestracja.Randki Pruszków.Szukaj inteligentnych osób nieopodal Pruszkowa.