Anons matrymonialny

Anons matrymonialny to rodzaj ogłoszenia towarzyskiego, zamieszczanego niegdyś w gazetach, również w telegazetach, obecnie także w Internecie. Anons towarzyski zwykle składa się z krótkiej notki o sobie, w której zawarte są najważniejsze informacje o wyglądzie, stanie cywilnym oraz zainteresowaniach. Druga część anonsu matrymonialnego to wymagania skierowane do osób zainteresowanych, jakie powinny spełniać jeżeli chcą nawiązać znajomość z osobą wystawiającą taki anons towarzyski.

Dziś to darmowe portale randkowe stały się miejscem, gdzie kobiety i mężczyźni chętnie zostawiają swoje anonse matrymonialne. Dziś anons towarzyski nazywany jest częściej profilem użytkownika, na którym można zamieścić zdjęcia oraz informacje o sobie. Jeżeli Wy również pragniecie pozostawić anons matrymonialny na darmowym portalu randkowym, serwis buziak.pl będzie doskonałym wyborem.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.