Flirt

Definicja flirtu wydaje się prosta. Mimo to często zastanawiamy się czym właściwe jest flirt i jak można to pojęcie określić w jednym zdaniu. Flirt to rodzaj komunikowania się dwojga ludzi, którzy przekazują sobie specyficzne gesty, porozumiewają się nieco innym językiem, niżeli dwoje znajomych czy przyjaciół, mowa ciała jest dla nich grą dotyku i wielu poz. W dawnych czasach flirt był całym rytuałem, kokieteryjnym zachowaniem wobec płci przeciwnej, dziś to pojęcie nabrało nieco innego znaczenia. Mowa oczywiście o flircie żonine, który odbywa się bez kontaktu wzorkowego oraz dotykowego, a jego techniki są tak odmienne od tradycyjnego flirtu, jaki znali nasi dziadkowie.

Flirt online nadal jest grą i zabawą, tutaj jednak jedynym przekaźnikiem jest słowo pisane, a darmowy portal randkowy buziak.pl gwarantuje mnóstwo wrażeń i możliwości flirtowania online.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.